DELAGEAR - sklep z fotelami gamingowymi
Witaj na Blogu
Stanowisko do nauki i grania dla dziecka
Stanowisko do nauki i grania dla dziecka

Co łączy pilnego ucznia i zapalonego gracza komputerowego? Długie godziny spędzone przy biurku. Zadbaj o zdrowie swojego dziecka i zapewnij mu odpowiednie warunki zarówno do nauki, jak i do grania. 

Przyjemne z pożytecznym – stanowisko komputerowe dla dziecka

Wielu rodziców jest przeciwnikami gier komputerowych. Jednak specjaliści od wielu lat przekonują – gry komputerowe uczą kreatywności, logicznego myślenia, a nawet przyspieszają naukę języków obcych. Gaming ma jeszcze jedną zasadniczą zaletę – sprzęty czy akcesoria, takie jak biurka i fotele, tworzone z myślą o graczach są niezwykle wygodne, ergonomiczne i korzystne dla zdrowia. Zwłaszcza z punktu widzenia dziecka, które ciągle rośnie, a jego aparat ruchu wciąż się kształtuje. Wybierając sprzęty gamingowe, inwestujesz w zdrowie dziecka, nawet jeśli nie ma ono w zwyczaju grać na komputerze. 

Biurko musi być dopasowane do wzrostu użytkownika. Najlepiej wybrać takie z opcją regulacji, tak by mogło “rosnąć” razem z dzieckiem. Warto również zadbać o to, by miało możliwie jak największą powierzchnię, by nie ograniczało ruchów. 

Fotel również powinien mieć jak najwięcej opcji regulacji – zwłaszcza wysokości, podłokietników, zagłówka czy odchylenia oparcia. Olbrzymim plusem będzie obecność dodatkowych poduszek – lędźwiowej i szyjnej – które zapewnią dodatkowe oparcie i ułatwią utrzymanie prawidłowej pozycji podczas siedzenia.

Akcesoria gamingowe dla dzieci

Co oprócz biurka i fotela przyda się zarówno uczniowi, jak i graczowi?

1. Odpowiedni monitor – Dobry monitor powinien mieć specjalną powłokę na ekranie, która redukuje emisję szkodliwego światła niebieskiego, by nie męczyć oczu. Niezwykle istotna jest również kwestia regulacji wysokości i kąta nachylenia. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w której dziecko musi się zgarbić, żeby dobrze widzieć obraz na ekranie.

2. Klawiatura i myszka – Ergonomiczne kształty i rozstawienie przycisków podnoszą komfort użytkowania i zapobiegają schorzeniom takim jak zespół cieśni nadgarstka. 

3. Słuchawki – Najlepiej takie z funkcją wyciszenia, by dziecko mogło w pełni skupić się na nauce lub rozgrywce. Istotną kwestią jest komfort noszenia – słuchawki nie powinny się zsuwać z głowy ani zbytnio jej ściskać. 

 

Bestsellery
Fotel Gamingowy DELAGEAR G 606 Szary Materiałowy
Fotel Gamingowy DELAGEAR G 606 Szary Materiałowy
995,00 zł
Fotel Gamingowy DELAGEAR G 606 Czarny Materiałowy
Fotel Gamingowy DELAGEAR G 606 Czarny Materiałowy
995,00 zł 797,00 zł
szt.
Fotel Gamingowy DELAGEAR G 808 Szary Materiałowy
Fotel Gamingowy DELAGEAR G 808 Szary Materiałowy
1 125,00 zł 899,00 zł
szt.
Fotel Gamingowy DELAGEAR G 808 Czarny Materiałowy
Fotel Gamingowy DELAGEAR G 808 Czarny Materiałowy
1 125,00 zł 899,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium