DELAGEAR - sklep z fotelami gamingowymi
Witaj na Blogu
Wiosenne porządki – jak czyścić stanowisko gamingowe?
Wiosenne porządki – jak czyścić stanowisko gamingowe?

Bałagan na biurku – poprawia czy raczej uniemożliwia skupienie i twórczą pracę? Nie odpowiemy jednoznacznie na to pytanie, ponieważ sami naukowcy spierają się w tym temacie od wielu lat. Natomiast jeśli Ty preferujesz uporządkowaną przestrzeń lub chcesz tylko sprawdzić, jak to jest po drugiej stronie barykady – w tym artykule podpowiemy, jak szybko i efektywnie sprzątnąć swoje stanowisko gamingowe.

Krok pierwszy – biurko 

Zacznij od uporządkowania wszystkich przedmiotów leżących na Twoim biurku. Upewnij się, czy na pewno wszystkie są Ci tu potrzebne. Tym, które przeszły selekcję, wyznacz stałe miejsca i staraj się zawsze na nie odkładać. Przydatne będą wszelkiego rodzaju organizery i pudełka. Jeśli Twoje biurko pełni również rolę miejsca nauki lub pracy, warto zaopatrzyć się segregatory lub teczki na notatki i inne dokumenty. Na koniec przetrzyj dokładnie cały blat zwilżoną ściereczką z dodatkiem łagodnego środka czyszczącego – zachęcamy do regularnego wykonywania tego kroku. 

Skoro biurko – to i fotel. O tym, jak czyścić fotel gamingowy, opowiedzieliśmy już w innym artykule – zachęcamy do zapoznania się z nim. Dbanie o czystość fotela znacząco przedłuża jego żywotność oraz podnosi Twój komfort siedzenia. 

Krok drugi – sprzęt komputerowy

Regularne czyszczenie sprzętu komputerowego wpływa nie tylko na komfort użytkowania, ale również ich prawidłowe działanie. Wszędobylski kurz może zapychać wiatraki i prowadzić do przegrzewania i awarii sprzętu. Jeśli obawiasz się samodzielnego rozkręcenia komputera, możesz zlecić takie okresowe czyszczenie w serwisie. 

Za to na własną rękę z powodzeniem możesz wyczyścić klawiaturę i myszkę. Przyda Ci się do tego sprężone powietrze, które świetnie usunie kurz i okruszki spomiędzy przycisków. Na koniec przetrzyj sprzęt miękką ściereczką z dodatkiem środka czyszczącego. Świetnie sprawdzą się takie na bazie alkoholu – doskonale usuwają tłuste zabrudzenia i odkażają. W ten sam sposób warto również wyczyścić ekran. Pamiętaj, żeby nigdy nie nakładać żadnych preparatów bezpośrednio na sprzęt – może to wyrządzić wiele szkód. Ze względów bezpieczeństwa  przed czyszczeniem odłącz elektronikę od prądu.

Bestsellery
Fotel Gamingowy DELAGEAR G 606 Szary Materiałowy
Fotel Gamingowy DELAGEAR G 606 Szary Materiałowy
995,00 zł
Fotel Gamingowy DELAGEAR G 606 Czarny Materiałowy
Fotel Gamingowy DELAGEAR G 606 Czarny Materiałowy
995,00 zł 797,00 zł
szt.
Fotel Gamingowy DELAGEAR G 808 Szary Materiałowy
Fotel Gamingowy DELAGEAR G 808 Szary Materiałowy
1 125,00 zł 899,00 zł
szt.
Fotel Gamingowy DELAGEAR G 808 Czarny Materiałowy
Fotel Gamingowy DELAGEAR G 808 Czarny Materiałowy
1 125,00 zł 899,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium